Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAUTRIER, Jean (1898-1964): Construction, färgakvatint, 1962, signerad och numrerad Fautrier 4/100, 47,5x64,5 cm, fin ram, LITTERATUR: Mason 267
130605
2012-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här