Jean Fautrier Construction färgakvatint

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAUTRIER, Jean (1898-1964): Construction, färgakvatint, 1962, signerad och numrerad Fautrier 4/100, 47,5x64,5 cm, fin ram, LITTERATUR: Mason 267

130605

2012-04-21