Arthur J Meadows olja

Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARTHUR J. MEADOWS (England 1843-1907): Kustmotiv, signerad Arthur Meadows, olja på duk, 61x107 cm.

130610

2012-04-21