Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 58/99, färglitografi, 53x73 cm
130611
2012-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här