Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 58/99, färglitografi, 53x73 cm

130611

2012-04-21