Madeleine Pyk färglittografi

Madeleine Pyk färglittografi
Madeleine Pyk färglittografi
Madeleine Pyk färglittografi
Madeleine Pyk färglittografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Hemmakväll med familjen, signerad Madeleine Pyk, 45/250, färglitografi, 56x65 cm

130614

2012-04-21