Madeleine Pyk färglittografi

Madeleine Pyk färglittografi
Madeleine Pyk färglittografi
Madeleine Pyk färglittografi
Madeleine Pyk färglittografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Par med hundar, signerad M Pyk, 26/275, färglitografi, bildyta 47x35 cm

130617

2012-04-21