Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets slut, valnöt, höjd 220, 85x40 cm, nycklar finns till över och underskåp
Nycklar finns till över och underskåp, bruksslitage
130650
2012-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här