Bokskåp valnöt

Bokskåp valnöt
Bokskåp valnöt
Bokskåp valnöt
Bokskåp valnöt
Bokskåp valnöt
Bokskåp valnöt

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, valnöt, höjd 220, 85x40 cm, nycklar finns till över och underskåp

Nycklar finns till över och underskåp, bruksslitage

130650

2012-04-21