J Barker oljemålning
2012-04-22
130663
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BARKER, J (England 1800-tal): Insjölandskap med fiskare, signerad J Barker, olja på duk, 75x62 cm