Carl Brandt akvareller

Carl Brandt akvareller
Carl Brandt akvareller
Carl Brandt akvareller
Carl Brandt akvareller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): 2 st, Fors resp. insjölandskap, signerade och daterade Brandt, pastell, 66x25,5 cm vardera

130701

2012-04-22