Vinkopp teburk Kina

Vinkopp teburk Kina
Vinkopp teburk Kina
Vinkopp teburk Kina
Vinkopp teburk Kina
Vinkopp teburk Kina
Vinkopp teburk Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKOPP, blanc de chine, TEBURK med lock, porslin, Kina, 1700-tal, höjd 6,5 resp. 12,5 cm

Nagg, sprickor

130790

2012-04-22