Färglitografi av Alf Linder
2012-04-23
130792
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDER, Alf (född 1944), färglitografi, signerad, daterad och numrerad Alf Linder 1980, 27/48, 56x77 cm