Ragnar Sandberg tuschlavering
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Självporträtt, signerad och daterad R.S 44, tuschlavering, 25,5x25,5 cm.
PROVENIENS: Direktör Gösta Olson, Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
UTSTÄLLD: Ragnar Sandberg, Liljevalchs Konsthall 2002
130802
2012-04-26