Ragnar Sandberg tuschlavering

Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Självporträtt, signerad och daterad R.S 44, tuschlavering, 25,5x25,5 cm.
PROVENIENS: Direktör Gösta Olson, Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
UTSTÄLLD: Ragnar Sandberg, Liljevalchs Konsthall 2002

130802

2012-04-26