Alf Linder oljemålning

Alf Linder oljemålning
Alf Linder oljemålning
Alf Linder oljemålning
Alf Linder oljemålning
Alf Linder oljemålning
Alf Linder oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

LINDER, Alf (född 1944): The Hidden Horizon, signerad och daterad Alf Linder -87, olja på duk, 140x169 cm

130814

2012-04-23