Carl Fredrik von Saltza oljemålning
2012-04-23
130817
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SALTZA, von, Carl Fredrik (1858-1905): Mor och barn på äng, signerad CF von Saltza, olja på pannå, 46x55 cm