Olja flicka med blommor

Olja flicka med blommor
Olja flicka med blommor
Olja flicka med blommor
Olja flicka med blommor
Olja flicka med blommor
Olja flicka med blommor

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flicka med blommor, signerad och daterad Paris 1884, olja på duk, 56x46 cm

130821

2012-04-22