Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CLAUDE, J Max (18/1900-tal): Sällskap till häst, signerad och daterad J Max Claude 1909, olja på duk, 46x65 cm
130826
2012-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här