Jean Maxime Claude oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

CLAUDE, J Max (18/1900-tal): Sällskap till häst, signerad och daterad J Max Claude 1909, olja på duk, 46x65 cm

Kuntoraportti

130826

Päivämäärä:

2012-04-23