Jean Maxime Claude oljemålning
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
CLAUDE, J Max (18/1900-tal): Sällskap till häst, signerad och daterad J Max Claude 1909, olja på duk, 46x65 cm
Kuntoraportti
130826
Päivämäärä:
2012-04-23