Mina Carlsson-Bredberg akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARLSSON-BREDBERG, Mina (1857-1943): "Bourg la Reine, signerad Bredberg 1883, akvarell, 23x31 cm

130831

2012-04-23