Mina Carlsson-Bredberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARLSSON-BREDBERG, Mina (1857-1943): Landskapsstudie, monogramsignerad och daterad 1880, olja på duk uppfodrad på pannå, 24x31 cm

130832

2012-04-23