Einar Torsslow gouache

Einar Torsslow gouache
Einar Torsslow gouache
Einar Torsslow gouache
Einar Torsslow gouache

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSSLOW, Einar (1867-1932): Insjömotiv med brygga, signerad och daterad Einar Torsslow 1913, gouache, 15x28 cm

130843

2012-04-23