Färglitografi av Lennart Jirlow

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Restaurangen, signerad och numrerad L. Jirlow , 143/225, färglitografi, 44x57 cm

130863

2012-04-23