Erland Heurlin akvarell
Valmis
2012-04-23
130864
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HEURLIN, Erland (1865-1947): Motiv från Gripsholms Slott, signerad och daterad E Heurlin -89, akvarell, 26x18 cm