Soppslev med cuppa av kokosnöt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

SOPPSLEV, 1800-talets första hälft, cuppa av kokosnöt, svarvat och svärtat skaft med benknopp, cuppans längd 12,5 cm

Lagning

130872

2012-04-22