Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
SOPPSLEV, 1800-talets första hälft, cuppa av kokosnöt, svarvat och svärtat skaft med benknopp, cuppans längd 12,5 cm
Lagning
130872
2012-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här