Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Älgar i skogslandskap, signerad och daterad G Brusewitz, akvarell, sept. -81 33x34 cm

130876

2012-04-23