Max Ernst litografi

Max Ernst litografi
Max Ernst litografi
Max Ernst litografi
Max Ernst litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

ERNST, Max (1891-1976): Ur Suit de Festin färglitetsning, signerad Max Ernst 23/79, litografi, 34x25,5 cm

130884

2012-04-25