Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, stämplade 1853 resp 1842, SKÅL, silver, total vikt 356
En kanna m skador
130938
2012-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här