Gräddkannor skål silver

Gräddkannor skål silver
Gräddkannor skål silver
Gräddkannor skål silver
Gräddkannor skål silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, stämplade 1853 resp 1842, SKÅL, silver, total vikt 356

En kanna m skador

130938

2012-04-23