Jubileumsportföl från stentryckeriet i Vikmanshytt
Closed
2012-04-23
130946
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JUBILEUMSPORTFÖLJ från stentryckeriet i Vikmanshyttan, "Till minne av Rolf Jansson", litografier av Roland Svensson , Karl-Axel Pehrson, Mona Huss Vallin, Lennart Sand (totalt 4 st), samtliga signerade 44/290