Evert Lundquist olja
Klubbat för:
9 200 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LUNDQUIST, Evert (1904-1994): I backen, signerad EL samt signerad på baksidan Evert Lundquist, olja på duk fäst på papp, 21,8x21,5 cm
Kuntoraportti
130954
Päivämäärä:
2012-04-25