Evert Lundquist olja

Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja

Klubbat för:

9 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): I backen, signerad EL samt signerad på baksidan Evert Lundquist, olja på duk fäst på papp, 21,8x21,5 cm

Kuntoraportti

130954

Päivämäärä:

2012-04-25