Lars Lerin olja

Lars Lerin olja
Lars Lerin olja
Lars Lerin olja
Lars Lerin olja

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954):Under fjället, signerad L.Lerin, utförd 1998, olja på pannå, 16x22 cm

130960

2012-04-23