Julio Zapata etsning

Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZAPATA, Julio (Spanien, född 1932): Figurkomposition, 14/29, signerad, etsning, 35,5x24,5 cm

130969

2012-04-23