Arkitekturplanscher Toscana

Arkitekturplanscher Toscana
Arkitekturplanscher Toscana

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKITEKTUR (7 vol.) Bl.a. Palast-Architektur von Ober-Italien und Toscana. Utg. Otto Raschdorff. Berlin (E. Wasmuth) tidigt 1900-tal. Stort folioformat. Lösa planscher i mappar (ej genomgången)

Skador

130980

2012-04-23