Arkitekturplanscher Toscana
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKITEKTUR (7 vol.) Bl.a. Palast-Architektur von Ober-Italien und Toscana. Utg. Otto Raschdorff. Berlin (E. Wasmuth) tidigt 1900-tal. Stort folioformat. Lösa planscher i mappar (ej genomgången)
Skador
130980
2012-04-23