Byrå stockholmsarbete i rokoko i Neijbers art
Klubbat för:
18 500 SEK
20 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, i Neijbers art, fanerad med valnöt, jakaranda och plommon, förgyllda beslag, skiva av kolmårdsmarmor, höjd 128x62 cm
Renoverad och kompletterad, senare skiva, fotbeslag saknas, fanerskador
130998
2012-04-26