Byrå stockholmsarbete i rokoko i Neijbers art

Klubbat för:

18 500 SEK

20 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, i Neijbers art, fanerad med valnöt, jakaranda och plommon, förgyllda beslag, skiva av kolmårdsmarmor, höjd 128x62 cm

Renoverad och kompletterad, senare skiva, fotbeslag saknas, fanerskador

130998

2012-04-26