Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVUR, fodral ritat av Hans Johansson, snickare Anders Berglund, mahogny, höjd 220 cm, lod och pendel medföljer
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Skador slitage, ett lod med skada
131004
2012-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här