Golvur Hans Johansson

Golvur Hans Johansson
Golvur Hans Johansson
Golvur Hans Johansson
Golvur Hans Johansson
Golvur Hans Johansson
Golvur Hans Johansson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, fodral ritat av Hans Johansson, snickare Anders Berglund, mahogny, höjd 220 cm, lod och pendel medföljer
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Skador slitage, ett lod med skada

131004

2012-04-25