Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DARDEL, Nils von (1888-1943): Kostymskisser för baletten Dansgille, stämpelsignerad, även bilder a tergo, akvarell, 39x21 cm
PROVENIENS: Thora Dardel Hamilton
Hanteringsveck
131008
2012-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här