Erik Forsman akvarell

Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSMAN, Erik (1916-1976): "Var hälsad, sköna morgonstund", signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, 16,5x10 cm

131014

2012-04-24