Ring örhängen silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
RING, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, petrolgröna fasetterade stenar bekransade med orientpärlor, ring stämplad Stockholm 1935
PROVENIENS: Har tillhört Estelle Bernadotte som var gift med Folke Bernadotte
Ring avklippt, örhängen omgjorda, en snurrebuss ej i silver
131029
2012-04-23