Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, metall och porslin med målad dekor, två kupor, en frostad samt en med målad dekor, totalhöjd 51 cm

Kuporna med obetydliga nagg

131051

2012-04-24