Fullriggaren Henriette

Fullriggaren Henriette
Fullriggaren Henriette
Fullriggaren Henriette
Fullriggaren Henriette
Fullriggaren Henriette
Fullriggaren Henriette

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORSTEL, Reginald Arthur (australisk, 1875-1922), Tremastade fullriggaren "Henriette", signerad och daterad R.A. Borstel 1913, olja på duk, 45x65 cm

Obetydliga skador

131058

2012-05-12