Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk, omkring 1800, fanerad med flertal träslag, en låda märkt MGT, höjd 81, 107x51 cm

Smärre skador, omfanerad, nyckel finns

131087

2012-04-24