Anders Bergh färglitografi

Anders Bergh färglitografi
Anders Bergh färglitografi
Anders Bergh färglitografi
Anders Bergh färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BERGH, Anders (född 1939): Komposition med fågel, signerad Anders Bergh, 86/170, färglitografi, 78x55 cm

131092

2012-04-24