Herbarium

Herbarium
Herbarium

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERBARIUM, inklistrade på lösa kartongblad, 1900-talets första, de flesta med handskriven notering i hörnet med uppgifter om växtens namn samt var och när den var funnen

Zustandsbeschreibung

Slitage

131101

2012-04-24