Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HERBARIUM, inklistrade på lösa kartongblad, 1900-talets första, de flesta med handskriven notering i hörnet med uppgifter om växtens namn samt var och när den var funnen
Zustandsbeschreibung
Slitage
131101
2012-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner