Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOBIASSE, Theo (född 1927): "La Lumiere du Prophete"
färglitografi med collage, signerad och numrerad Theo Tobiasse 106/250, 108x75 cm

131102

2012-04-24