Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fanerad med olika träslag, höjd 80, 109x57 cm

131217

2012-04-26