Salongsskåp i barock
Valmis
2012-04-27
131237
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SALONGSSKÅP, barock, 1600-tal, valnöt, stomme i ek, höjd 212, 200x70 cm
Nyckel saknas, sprickor, skador