Oljemålning Josef Gachal

Oljemålning Josef Gachal
Oljemålning Josef Gachal
Oljemålning Josef Gachal
Oljemålning Josef Gachal
Oljemålning Josef Gachal
Oljemålning Josef Gachal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GACHAL, Jozsef Eolvedi (Ungern, 1889-1974): signerad E. Gachal J 935 (1935), olja på duk, 80x60 cm

131245

2012-04-25