Oljemålning slädekipage
Valmis
2012-04-25
131254
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med slädekipage, bär signatur och daterad 1983, olja på duk 51x61 cm