Oljemålning slädekipage

Oljemålning slädekipage
Oljemålning slädekipage
Oljemålning slädekipage
Oljemålning slädekipage

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med slädekipage, bär signatur och daterad 1983, olja på duk 51x61 cm

131254

2012-04-25