Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VON HERKOMER, Hubert (1849-1914): Vid landsvägen, signerad i blyerts, daterad 91 i trycket, etsning, 21x29 cm
131263
2012-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här