Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VON HERKOMER, Hubert (1849-1914): Vid landsvägen, signerad i blyerts, daterad 91 i trycket, etsning, 21x29 cm
Zustandsbeschreibung
131263
2012-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner